Bezglutēna kafejnīca „Skudrupūznis” – vecmodīga un galanta

20150201_133904

„Vecmodīga, galanta un ar garšīgiem [bezlgutēna] ēdieniem”, tā bezglutēna kafejnīcu „Skudrupūznis” raksturoja 8 gadīga klientu mērķgrupas pārstāve. Es kā celiaikijas pacienta mamma un sekundārā mērķa grupa varu piebilst: „Ak, kāda laime! Vēl viena kafejnīca ar bezlgutēna ēdienkarti. Turklāt, vismaz pagaidām strādā arī svētdienās.” Tas ir lieliski – brīdī, kad sāc domāt par to, ka 1 stundas laikā jāpaspēj kaut ko uzkost, izmazgāt matus, saģerbties un vispār iztaisīties no mājas, tai skaitā arī vēl tāds nieks kā uzcept „ciemakukuli” – kādu cepumiņu, mafinu  vai tml. Un tad nāk ģeniāla doma, – bet var taču kaut ko nopirkt nevis cept! Un ja ir šāda kafejnīca, tad tur pie rezes var arī piesēst kaut ko uzkost – uzreiz divi dienaskārtības punkti tiek atrisināti vienlaicīgi un galvenais patīkami. Nu, gadījumā, ja ir jau cepts un cepts un vārīts.. un gribas vienkārši izbaudīt svētdienu nevis kārtējo reizi tēlot mammu-supervaroni, kas paspēj visu – ar vienu fēno matus, ar otru puto olas.

Ēdienarte

Ir gan otrie ēdieni, gan kūkas un cepumi. Atšķirībā no „Tīrās maizes” nav pašceptas maizes (vismaz nemanīju). Kūku ir katru reizi vesels arsenāls, arī cepumu izvēle nav peļama. No ēdieniem ir picas (cepoties ar 20min), pastas ar dažādām mērcēm, pelmeņi, pankūkas ar dažādiem sāļiem un saldiem pildījumiem, zupas, salāti un šis tas no klasiskajiem kartupeļi ar gaļu variantiem.

pildītas pankūkas bezglutēna

Atmosfēra

Samērā smagnēji klasisks jeb citējot meitas teikto vecmodīgs vizuālais risinājums – pulkstenis, glezniņas, tumšbordo sienu krāsojums, koka lete, utml Manai gaumei noteikti gribētos ko gaišāku, drosmīgāku un dizainīgāku, bet ko nu tur daudz. Galvenais jau ir svaigs un garšīgs ēdiens par atbilstošu cenu. Un tas šeit ir atrodams.

20150201_133615

Apkalpošana

Ļoti personīga un sirsnīga. Katrs var justies kā īpašais klients.

https://www.facebook.com/pages/Bezglut%C4%93na-produktu-kafejn%C4%ABca-Skudru-p%C5%ABznis/772059682835685


kūka
20150125_123134

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s